Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/6)
...
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: info o ceně v RK
ID nemovitosti:55244
Plocha pozemku:780 m2
Datum vložení:1. ledna 2018
Datum aktualizace:20. února 2018

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku (zahrady) 780 m2 v obci Vlčatín. Na pozemku stojí dřevěná chata. Pozemek lze využít jako zahradu nebo jako stavební pozemek. V územním plánu je veden jako stavební místo. Inženýrské sítě - el. energie, voda, plyn jsou na hranici pozemku.
Obec Vlčatín leží severně od města Třebíč a 6 km jižně od města Velké Meziříčí. Obcí probíhá železniční trať z Velkého Meziříčí do Náměšti nad Oslavou, nad vesnicí na východ se tyčí Vlčatínský vrch, Telečkov, Hradisko. Obcí protéká řeka Oslavička.
Veškerá občanská vybavenost je v Rudíkově (3 km). Pro více informací kontaktujte realitního makléře. Ev. číslo: 23387. Bližší informace Vám sdělí Lenka Kůpová, 774 787 710, info.areality@home4people.cz

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Místní zdroj
ID nemovitosti
55244
Celková plocha
780m2

Poloha na mapě

Foto - Lenka Kůpová
Lenka Kůpová
Zobrazit
kontakt
Home 4 People

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
Odesláním dáváte souhlas s podmínkami serveru

Vyplněním kontaktních údajů a odesláním formuláře vyjadřuji souhlas s tím, aby společnost SousedeCZ s.r.o., v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů zpracovala poskytnuté údaje za účelem předání zadaných kontaktních informací třetím osobám. Zároveň beru na vědomí, že tyto údaje jsou poskytovány za účelem komerční nabídky služeb provozovatele, či s ním spolupracujících třetích osob, kteří mě mohou zpětně kontaktovat. Bez tohoto souhlasu nemůžeme službu poskytnout.