Sousedé
(1/22)
2 460 000 Kč
Přepočet na m2:
4.598 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:MR11993
Plocha pozemku:535 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zahradu se zděnou chatou o zastavěné ploše 27 m2. Zahrada se nachází v zahrádkářské kolonii v Českých Zlatníkách, která se nachází v okrese Most. Je zde základní občanská vybavenost jako obecní úřad, školky a školy, pošta, potraviny, vlakové nádraží, autobusové zastávky, restaurace apod. Výměra zahrady tvoří 508 m2 a celková plocha pozemku 535 m2. Samotná chata prošla rekonstrukcí, kde jsou tedy udělány nové rozvody inženýrských sítí, fasáda, byla přistavená koupelna a revitalizován i interiér chaty.
Revitalizován byl i rovněž pozemek, který je nyní zarovnaný a nachází se na něm bazén s filtrací, pergola, zahradní domek a pískoviště.
V 1. NP se nachází kuchyně, která je vybavena zánovní kuchyňskou linkou, elektrospotřebiči, jídelním stolem a krbovými kamny. Z kuchyně se vchází do koupelny, která má sprchový kout a umyvadlo, toaleta je samostatná. Ve 2. podlaží najdeme prostornou ložnici, kde nalezneme 2 postele, velkou skříň, TV stolek a úložný prostor. Chata je podsklepena a nabízí prostor pro odklad zahradního náčiní. Ohřev vody je na bojler, který má objem 80 l.
Více informací u uvedeného makléře 7 dní v týdnu.

Základní údaje

ID nemovitosti
MR11993

Poloha na mapě

Foto - Radek  Molík
Radek Molík
Zobrazit
kontakt
Molík reality s.r.o

© 2024 Sousedé