Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/14)
Pozemek, skalní byt, Stránka u Mšena - Kokořínsko
360 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
885 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Včetně provize RK a veškerého právního servisu.
ID nemovitosti:7171-2308
Celková plocha:407 m2
Datum vložení:16. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Prodej rekreačního pozemku se skalním bytem v obci Stránka nedaleko Mšena na Kokořínsku (mimo CHKO). Nachází se na klidném místě ve slepé ulici. Tento výjimečný pozemek o celkové výměře 407m2 tvoří z převážné části skála (s vybudovanými schody a menší terasou), kterou obklopuje asi 170m2 rovné plochy. Skála navíc ukrývá využitelné prostory. Ty byly v minulosti součástí domu, který byl se skálou propojen a v roce 2017 bohužel shořel. Vzhledem k předpisům již není možné na pozemku novou zbudovat. Interiér ve skále zahrnuje menší obytnou místnost, na kterou navazuje bývalá koupelna a podzemní sklep. Dále je zde samostatně přístupný nadzemní prostor. Na pozemku se také nachází dřevěné garážové stání. Z inženýrských sítí je k dispozici vodovodní přípojka, odpad je svedený do jímky. Elektřinu lze přivést z rozvodných sloupů u pozemku. Vzhledem k tomu, že na pozemku není možné povolit stavbu, hodí se například pro zbudování zahradního domku a či umístění obytného karavanu k rekreaci.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Zpevněný
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
7171-2308
Celková plocha
407m2

Poloha na mapě

Foto - Janovský Viktor
Janovský Viktor
Zobrazit
kontakt
Aktivreality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde