Sousedé
696 800 Kč
Přepočet na m2:
2.534 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Včetně provize, právních služeb a poprodejního servisu.
ID nemovitosti:377587
Plocha pozemku:275 m2
Datum vložení:24. listopadu 2023

Popis nemovitosti

Dobrý den,
sháníte zahradu k okamžitému využívání?
Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku hezké zahrádky o velikosti 275m2 na Meziboří.

Stavba chatky je v osobním vlastnictví, zapsána na katastru nemovitostí. S osobním vlastnictví chatky je na základě Smlouvy o výpůjčce spojeno užívání zahrady č. 54 od ČZS Základní Organizace č.1 v Meziboří.

Zahradní chatka o velikosti 16m2 je podsklepená, usazená do mírného svahu. Obytný prostor chatky tvoří jedna místnost a předsíň s kamny na tuhá paliva, která poskytnou teplo v chladnějších dnech. Na chatku navazuje zastřešená terasa se zámkovou dlažbou. Součástí terasy je zděné topeniště pro večerní posezení a navazující dřevěná udírna pro milovníky domácích pochoutek.
Na zahradě se nachází skleník pro pěstování vlastních plodin, několik terasovitě usazených záhonů, bouda pro uskladnění zahradnických potřeb, přístřešek na dřevo. Pro děti je připraveno pískoviště a houpačka. Dále zde najdete bazén pro osvěžení v horkých letních dnech. V rohu zahrady je umístěn suchý záchod - dřevěná WC budka. Elektrika 220V je zavedena do chatky. Voda přivedená na zahradu je užitková. Pitnou vodu si je možné načepovat u vstupu do zahrádkářské kolonie.

Skvělá investice do rodinného štěstí. Čerstvý vzduch a krásný výhled Vás odpoutá od každodenních životních starostí a zajistí klid a životní pohodu.

Více informací Vám rád sdělím po telefonu a při osobním setkání na prohlídce zahrady. Doporučuji.

Základní údaje

ID nemovitosti
377587
Celková plocha
275m2
Užitná plocha
16m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Zdeněk Haslberger
Zdeněk Haslberger
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Non Stop

© 2024 Sousedé