Sousedé
820 000 Kč
ID nemovitosti:375646
Plocha pozemku:267 m2
Datum aktualizace:21. října 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji útulnou zahradní chatku v klidné části Litvínova, v zahrádkářské osadě Pavel I.

Chatka:
Chatka je zděná, pečlivě udržovaná s podélnou dlážděnou teráskou, střecha IPA. V chatce je splachovací WC. Chatka je vybavena kuchyňskou linkou s dřezem a užitkovou vodou, pohovkou, stolem i židlemi. V chatce jsou krbová kamna, na podlaze je praktická dlažba. Pitnou vodu je možno načepovat v jakémkoliv množství u hlavní brány. Zastavěná plocha chatky je 34 m2.
Na boku chatky je vstup do velkého úložného prostoru s praktickými kovovými policemi, skříňkou na nářadí a dalším úložným prostorem v podhledu pro ukládání nářadí i zahrádkářských potřeb. K chatce patří i veškeré vybavení: agregát, venkovní sudový odklápěcí krb, benzinová sekačka, kolečko, žebřík, hadice, nářadí a velká zásoba palivového dřeva uloženého pod teráskou.

Zahrada
Perfektně udržovaná zahrada s výměrou 233 m2 s krásnou skalkou, ohništěm, houpačkou, hracím domkem pro děti, pískovištěm, místem pro bazén a posezením se stolem a židlemi. Je zde také místo pro pěstování zeleniny.
Na zahradě rostou okrasné keře, zlatý déšť, túje, překrásné hortenzie, okrasné trávy, cesmíny, stromkové rybízy. Užitková voda je vyvedena na dvou místech zahrady.
Zahrada je celá oplocená a díky vzrostlým tújím zajišťuje majitelům absolutní soukromí. Vládnou zde pohodové sousedské vztahy.

Stavba chatky je v OV, je zapsána na katasru nemovitostí. S osobním vlastnictvím chatky je spojeno užívání zahrady č. 195 s podnájemní smlouvou od Základní organizace Českého zahrádkářského svazu. Roční poplatek za členství v ZO ČZS je 680 Kč.

Hledáte-li klidné místo k rekreaci a víkendové relaxaci a chcete krásnou opečovávanou zahradu, potom je tato nabídka určena právě vám.

Stačí zavolat makléře nabídky a domluvit prohlídku, kdykoliv v týdnu, i o víkendu. Pracujeme nonstop. Realitní kancelář RE/MAX Non stop.

Základní údaje

Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
375646
Celková plocha
267m2
Užitná plocha
34m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr. Jana Soudková
Mgr. Jana Soudková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Non Stop

© 2024 Sousedé