Sousedé
(1/11)
1 490 000 Kč
Přepočet na m2:
1.219 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:376161
Plocha pozemku:1.222 m2
Datum aktualizace:25. dubna 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek typu zahrada v lokalitě Loučná, části obce Lom u Mostu v okrese Most. Tato prostorná zahrada o celkové výměře 1.222m² představuje ideální příležitost pro ty, kteří si přejí vytvořit svůj vlastní zelený ráj.
Zahrada má přípojku sezónní vody, je oplocená s nově vybudovaným předním plotem a příjezdovou uzamykatelnou bránou. Na zahradě najdeme ovocné stromy, jako je hruška a jabloň.
Tato zahrada nabízí neomezené možnosti pro zahradníky a milovníky přírody, kteří si zde mohou vytvořit vlastní zahradní ráj, plný květin, zeleně a relaxačních prostorů.
Zahrada se nachází v klidné lokalitě, která nabízí soukromí a klid, zatímco zároveň zůstává blízko dostupná do většího města Litvínov a veškerých potřebných služeb.
V nedaleké části obce Loučná najdeme veškerou občanskou vybavenost, včetně školy, školky, pošty a supermarketu, což zajišťuje pohodlný a komfortní životní styl.
Loučná je místní část města Lom v okrese Most v Ústeckém kraji. Nachází se v podhůří Krušných hor v nadmořské výšce 385 metrů a zástavba plynule navazuje na část města zvanou Horní Lom. Osadou prochází silnice III. třídy 0138 z Litvínova do Oseka a protéká jí Loučenský potok.

Pokud jste zaujati touto zahradou a rádi byste si ji prohlédli osobně, neváhejte mě kontaktovat. Jsem zde, abych vám pomohl.
Našim klientům zajistíme optimální variantu financování pro koupi této nemovitosti.
Inzerovaná cena za nemovitost je včetně právního servisu a provize RK.
V případě více zájemců, bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Pro bližší informace jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Základní údaje

ID nemovitosti
376161
Celková plocha
1222m2
Užitná plocha
1222m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Michal Novák
Michal Novák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

© 2024 Sousedé