Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/23)
1 350 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
2.673 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Roční poplatky: čl. příspěvek 1.450 Kč + voda + elektřina
ID nemovitosti:022-N02014
Celková plocha:505 m2
Datum vložení:2. června 2018
Datum aktualizace:18. července 2018

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek lichoběžníkového tvaru (zahrada) s dřevěnou chatou (bez ev.č. a č.p.) v osobním vlastnictví - v zeleni, klidné zahrádkářské osadě, přímo na hranici přírodní rezervace Údolí Únětického potoka, navazující na Roztocký háj. Na pozemku jsou vzrostlé stromy a keře, v nejvzdálenější části zahrady je velký funkční skleník. Součástí prodeje jsou podíly na přístupových cestách. Chata je celá podsklepená (několik místností vč. suchého WC). Chata má zcela novou lepenkovou střechu. Hlavní místnost je oddělena od kuchyňky, kde je nutno provést opravu stropu. Z terasy je nejhezčí výhled na zahradu. K dispozici je půda ve tvaru A s úložnými prostory. V chatě je rozvedena elektřina. Přívod pitné vody k chatě je z vodovodního řadu, který je v období zimních měsíců mimo provoz. Roční poplatky jsou zde minimální - pouze členský příspěvek a skutečné spotřeby energií. K pozemku je pouze cesta pro pěší, vozidlo je však možné zaparkovat pár metrů od pozemku na hlavní příjezdové cestě v osadě. Pro náročnější se nabízí možnost odstranění původní stavby a postavení nové ze stejných materiálů při dodržení maximální výšky, jakou měla stavba původní.
Celá tato lokalita je optimální základnou pro pěší túry a výlety na kole - v bezprostředním okolí jsou přírodní rezervace, naučná stezka, skály, vyhlídky...
MHD je vzdálena cca 15 minut chůze a dalších 15 minut busem na stanici metra trasy A Dejvická. Autem cca 10 minut z Prahy 6 - Vítězného nám.
Nabízený pozemek je ideální pro každého se vztahem k přírodě.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
022-N02014
Celková plocha
505m2

Poloha na mapě

Foto - Jiří Kubálek
Jiří Kubálek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Harmony

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde