Sousedé
(1/1)
850 000 Kč
Přepočet na m2:
3.232 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Cena za pozemek vč. zahradní chatky
ID nemovitosti:2153216202
Plocha pozemku:263 m2
Datum aktualizace:13. ledna 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek se zahrádkářskou chatkou s půdním prostorem ve Středočeském kraji, v pěkném prostředí okrajové části města Bystřice u Benešova, v blízkosti ulice Pod Homolí.
Jedná se o zděnou stavbu s verandou z 80. let. Chatka je zastřešena sedlovou střechou. Celá chatka je podsklepená (kamenný sklep). Strop sklepa je z nosníků a betonových překladů.
Dispozice: místnost a veranda. Zastavěná plocha chatky je ca. 16 m2.
Bez vybavení.
Inženýrské sítě (elektřina a voda) jsou na hranici pozemku.
Pozemek je orientovaný na JZ, oplocený, travnatá plocha, přístup z hlavní silnice po obecní komunikaci. Na pozemku jsou vzrostlé stromy. Ihned za chatkou protéká Konopišťský potok.
Chatka je zapsána v katastru nemovitostí, nedisponuje evidenčním číslem.
Vzdálenost do centra Bystřice cca. 1 km, odkud je spojení bus a vlak směr Benešov (7 km), Praha (50 km). V Bystřici je veškerá občanská vybavenost: lékárna, restaurace, prodejny potravin, zdravotnické středisko, škola, školka atd.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
ZpevněnýAsfalt
Elektrický proud
230 VNa hranici pozemku
Způsob vytápění
Lokální - elektrickéÚstřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Druh bytu
Klasický
Vybavení bytu
Bez vybavení
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
2153216202
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Petr Liška
Petr Liška
Zobrazit
kontakt

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé