Sousedé
(1/1)
Cena na dotaz
Poznámka k ceně: informace v RK
ID nemovitosti:mp-18-0203
Plocha pozemku:63.000 m2
Datum aktualizace:10. května 2023

Popis nemovitosti

Investiční pozemek o výměře 63.000 m2 leží v jihovýchodní části Prahy, městská část Šeberov. Nyní je veden jako orná půda, ale je zde perspektiva zhodnotit pozemek jako stavební, jelikož navazuje na současnou zástavbu a k pozemku vede komunikace. Velmi výhodná je poloha s blízkostí nájezdu na dálnici D1- Pražský okruh a v neposlední řadě je v okolí pěkná příroda např. Průhonický park. Tato lukrativní oblast je jednou z posledních investičních příležitostí na zhodnocení v rámci velké Prahy. Bližší informace vám rádi poskytneme v realitní kanceláři.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilniceDálnice
ID nemovitosti
mp-18-0203
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Pulkrábek Miroslav
Ing. Pulkrábek Miroslav
Zobrazit
kontakt
PULKRÁBEK-Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé