Sousedé
(1/7)
3 390 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:820820
Datum vložení:1. prosince 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o ploše 3 150 m?, který se nachází v malebné obci Velká Bukovina. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinných domů, zařízení občanské vybavenosti a rodinné rekreaci. Inženýrské sítě momentálně nejsou přivedeny. Veškerá občanská vybavenost v dojezdové vzdálenosti 10 minut. Pro více informací kontaktujte makléře. Optimální financování zajistí zdarma naše hypoteční centrum.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
ID nemovitosti
820820
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michal Němec
Michal Němec
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé