Sousedé
(1/7)
2 878 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:820133
Datum vložení:25. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Chcete žít a bydlet v překrásném koutu Vysočiny, v renezančním městě Telč, které je zaneseno na seznamu organizace UNESCO, se zámkem, který se stal místem mnoha našich krásných pohádek a filmů ? Telč se pyšní kulturním střediskem s pravidelným folkovým festivalem Prázdniny v Telči , dále je zde možnost rekreace a koupání v blízkém Pařezitém rybníku, výlety na středověký hrad Roštejn a ráj pro milovníky houbaření a rybaření. Nabízíme možnost pořídit si pozemek k výstavbě rodinného bydlení v klidném prostředí v blízkosti výpadovky směrem na město Dačice. Nákupní možnost lze využít v blízském supermarketu. Pozemek je plně zasíťován(elektřina, plyn, voda i kanalizace), plně připraven pro vaše vysněné bydlení. V případě zájmu neváhejte a domluvte si prohlídku s naším makléřem. Výhodné financování Vám zajistí partner MM finance.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
820133
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Marcela Válková
Marcela Válková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé