Sousedé
(1/9)
1 498 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:818586
Datum vložení:14. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji soubor tří pozemků o celkové výměře 1441 m2 v obci Chřenovice pouhých 10 kilometrů od Ledče nad Sázavou a 14 kilometrů od Zruče nad Sázavou. Pozemek se nachází na okraji obce a je mírně svažitý. Jeden z pozemků o výměře 691 m2 je v územním plánu zahrnut k výstavbě rodinného domu, typu venkovské bydlení. Součástí prodeje je i stodola s plochou 140 m2, která stojí na jedné z parcel. Stodola je již napojena k distribuční síti od firmy ČEZ. Je zde i možnost napojení na obecní vodovod a kanalizaci. Velkou výhodou je výborná dostupnost na dálnici D1 s dojezdem 60 minut do Prahy. Neváhejte využít této jedinečné nabídky opravdu klidného a exkluzivního místa v malebné obci. Pro více informací a termín Vaší prohlídky kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
818586
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Kamil Benc
Kamil Benc
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé