Sousedé
(1/8)
5 657 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:818226
Datum aktualizace:4. ledna 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji pozemek k bydlení o ploše 7 275 m?, který se nachází v Benešově nad Ploučnicí v části Ovesná. Velká část pozemku je dle územního plánu určena k výstavbě rodinných nebo bytových domů. Umístění pozemku je v blízkosti veškeré občanské vybavenosti. Přípojky na vodovod a kanalizaci nejsou vybudovány. Pro více informací kontaktujte makléře. Optimální financování Vám může zdarma zajistit naše hypoteční centrum.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
818226
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michal Němec
Michal Němec
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé