Sousedé
(1/15)
3 300 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:813429
Datum aktualizace:16. prosince 2022

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v klidném prostředí, kde si postavíte domek svých snů? Místo, obklopené přírodou, a přitom kousek od města? Nabízíme Vám pozemek k bydlení, o rozměrech cca 44x20m. Parcela se nachází v nové části obce, západně od původní zástavby. Vesnice Petráveč se rozkládá tři kilometry od Velkého Meziříčí, kde nalezneme veškerou občanskou vybavenost. Velkou výhodou je blízké napojení na dálnici D1. Díky profilu krajiny však ruch dopravy naprosto neruší. K dispozici je vodovodní řad, kanalizace a připojení k elektrické síti. Plyn v obci zaveden není. Právní a finanční servis je součástí našich realitních služeb.
Kontaktujte nás prosím pro zajištění termínu prohlídky.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
813429
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Radek Beneš
Radek Beneš
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé