Sousedé
(1/9)
1 080 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:812385
Datum aktualizace:8. prosince 2022

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji zajímavý pozemek o výměře 1 296 m?, který je vhodný k výstavbě rodinného domu a nachází se na okraji města Rumburk - Dolní Křečany.
Pozemek je rovinatý a je zde kopaná studna. Elektrický proud je vzdálen od pozemku cca 5-10 m. Pro bližší informace volejte makléře. Nejvýhodnější financování Vám zajistí naše úvěrové centrum.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Zdroj vody
Studna kopaná
ID nemovitosti
812385
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Ivan Novák
Ivan Novák
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé