Sousedé
(1/8)
3 360 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:812074
Datum aktualizace:8. prosince 2022

Popis nemovitosti

Fantazii se meze nekladou, proto pro Vás nyní máme k prodeji soubor pozemků včetně hospodářské stavby. Pozemky tvoří celek, jenž se nachází v klidné a žádané lokalitě obce Bezděkov, která leží 2 km od města Žatec. Celková výměra pozemků k prodeji je 1413 m?. Budova je vhodná k rekonstrukci bytových či nebytových prostor nebo jako podnikatelský záměr (např. jako skladové prostory či pro umístění zvířat). K dispozici územní plán a o územně-plánovací informaci ohledně regulativ výstavby bylo zažádáno. Při vážném zájmu nás neváhejte kontaktovat a domluvte si prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
ID nemovitosti
812074
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Světlana Boučková
Světlana Boučková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé