Sousedé
(1/19)
1 033 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:810462
Datum vložení:2. ledna 2023

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnou prodej atraktivního pozemku určeného k bydlení v obci Nezdice, který se nachází na jejím okraji. Pozemek bude vyčleněn dle geometrického plánu z většího stávajícího pozemku. Elektřina se nachází na hranici pozemku. O připojení je již zažádáno a poplatek uhrazený. Vodu lze řešit vrtem a odpady vlastní ČOV. Hlavní dominantou je klidné místo na polosamotě. V těsné blízkosti se také nachází místní rybníček. V okolí najdeme spousty kulturních památek nebo cyklotras. Nezdice je malá vesnice, část města Teplá v okrese Cheb, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
ID nemovitosti
810462
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Štěpán Strýček
Štěpán Strýček
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé