Sousedé
(1/18)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:809762
Datum aktualizace:1. prosince 2022

Popis nemovitosti

Pozemek k prodeji na mírně svažitém terénu s krásným výhledem nad údolím řeky. Pozemek s vynikající dostupností do okresního města Trutnov. Cena 1.800.- Kč za jeden metr čtverečný. Pozemek chráněn ze severní strany lesem a zvýšeným terénem.
Příjemné místo k bydlení, rekreaci a vybudování zahrady. Přístup po obecní komunikaci. Šest stavebních pozemků nám tvoří obytný celek přístupný z hlavní ulice po obecní komunikaci. V současném období byl zařazen v Územním plánu obce pro výstavbu rodinného bydlení vesnického typu. Stavební povolení vydáno. Výměra pozemku činí 1 917 m2. Pozemky jsou mírně svažité, elektrický proud rezervován a přiveden k pozemku, přístupová komunikace projektována a v režii současného vlastníka. Dle vyjádření správců sítí a sdělení obce je zde možné se napojit na stávající inženýrské sítě. Obec Bohuslavice u Trutnova je situována nedaleko obce Trutnov a rekreační oblasti Krkonoše.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonKabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
809762
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Petr Jirásek
Petr Jirásek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé