Sousedé
(1/9)
2 600 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:808503
Datum aktualizace:30. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Plánujete si postavit Vaše vysněné bydlení? Hledáte ideální pozemek, který Vám bude vyhovovat? Toužíte bydlet na vesnici? Právě pro Vás tu máme příležitost. Pozemek se nachází v krásné a klidné vesničce Krásněves. Nachází se nedaleko od Ždáru nad Sázavou a krajského města Jihlava. V okolí pozemku je veškerá vybavenost. Chopte se příležitosti a možnosti! Pro více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Výhodné financování této nemovitosti zajistí partner MM Finance v rámci balíčku poskytováni služeb.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
808503
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Marcela Válková
Marcela Válková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé