Sousedé
(1/5)
2 293 819 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:807732
Datum vložení:5. srpna 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji mimořádný pozemek o celkové výměře 1189 m? , který je určený k výstavbě rodinného domu. Voda, plyn, elektřina a kanalizace jsou na hranici pozemku.

Pozemek se nachází v malebné obci Malšovice, nedaleko Děčína v Ústeckém kraji.

Benefity jako klidné bydlení, krásná příroda kolem a skvělá občanská vybavenost, je přesně to, co Vám Malšovice nabídnou.

V okolí tak nalezneme školku, dětské hřiště, koupaliště, obchod s potravinami, sportovní vyžití a mnoho dalších služeb

Pokud tedy hledáte pozemek, pro výstavbu Vašeho vysněného domu, tak si troufáme říct, že toto místo je přesně pro Vás. Rádi se s Vámi potkáme na prohlídkách a poskytneme Vám další potřebné informace, budeme se na vás těšit.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
807732
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Dana Ženíšková
Dana Ženíšková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé