Sousedé
(1/5)
2 222 040 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:807728
Datum vložení:5. srpna 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji mimořádný pozemek o celkové výměře 1121 m? , který je určený k výstavbě rodinného domu. Voda, plyn, elektřina a kanalizace jsou na hranici pozemku.

Pozemek se nachází v malebné obci Malšovice, nedaleko Děčína v Ústeckém kraji.

Benefity jako klidné bydlení, krásná příroda kolem a skvělá občanská vybavenost, je přesně to, co Vám Malšovice nabídnou.

V okolí tak nalezneme školku, dětské hřiště, koupaliště, obchod s potravinami, sportovní vyžití a mnoho dalších služeb

Pokud tedy hledáte pozemek, pro výstavbu Vašeho vysněného domu, tak si troufáme říct, že toto místo je přesně pro Vás. Rádi se s Vámi potkáme na prohlídkách a poskytneme Vám další potřebné informace, budeme se na vás těšit.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
807728
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Dana Ženíšková
Dana Ženíšková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé