Sousedé
(1/11)
646 800 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:807266
Datum aktualizace:16. října 2022

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek k bydlení ve vesnici Studánka u Aše. Pozemek o rozloze 849 m2 je dle územního plánu vhodný k výstavě rodinného domu městského či příměstského charakteru o dvou nadzemních podlažích. Koeficient míry zastavěnosti činí 20%. Inženýrské sítě jsou v blízkém dosahu. Na rovinatém pozemku se momentálně nachází vzrostlé stromy, které Vám po případném částečném vykácení zabezpečí dostatek soukromí. Vesnice Studánka leží 3 kilometry jižně od Hranic a 10 kilometrů severozápadně od Aše. Ve vesnici se nachází soukromý rybník Nový u Studánky, který je určený k sportovnímu rybolovu. Vynikající dostupnost do Německa. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Hranicích. Pokud hledáte klidné místo k bydlení či rekreaci neváhejte pro více informaci kontaktovat makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
807266
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Miroslav Škurla
Miroslav Škurla
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé