Sousedé
(1/12)
740 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:804474
Datum aktualizace:5. února 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme vám na prodej pozemek k bydlení o velikosti 581m2. Pozemek je částečně oplocený betonovým plotem, nynější majitel nainstaluje novou vstupní bránu na míru o rozměrech 4m x 1,8,m. Na pozemku jsou svahové tvárnice situované do schodů. Je zde připravené stání na auto v podobě pergoly. Elektřina na hranici pozemku, voda musí být vyřešena studnou. Odpad nutno vyřešit jímkou. Dle územního plánu je pozemek vedený pro výstavbu nízkopodlažního domu. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
804474
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Pavel Fischer
Pavel Fischer
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé