Sousedé
(1/9)
830 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:767702
Datum aktualizace:16. ledna 2023

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek k bydlení v blízkosti hranic s Německem? Máme pro Vás skvělou nabídku pozemku v přírodě v obci Tisá. Pozemek je tvořen stavební parcelou (zbořeniště), lesním pozemkem a zahradou. Momentálně je pozemek zarostlý náletovými dřevinami a bude ho potřeba vyčistit. Při hranici pozemku souběžně se silnicí vede vysoké napětí. K pozemku vede veřejná cesta. Doporučujeme prohlídku. S financováním Vám pomůže náš hypotéční specialista.

Základní údaje

Elektrický proud
230 VNa hranici pozemku
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
767702
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Marek Foltýn Dis.
Marek Foltýn Dis.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé