Sousedé
(1/5)
1 121 000 Kč
Přepočet na m2:
825 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:755497
Celková plocha:1.359 m2
Datum aktualizace:23. dubna 2021

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji investiční svažitý pozemek o celkové ploše 1359 m2, který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu. Cena je nízká jelikož kanceláři územního plánováni vadí stavba v druhé řadě ! Je to vhodná investice na uložení peněz. Pozemek se nachází v Liberci - část obce XXV. Vesec. Velmi žádaná a klidná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Doporučujeme prohlídku. Pozemek je v blízkosti lesa, výhodná investice pro rodinu s dětmi. Vice informací u makléře. Financování pro Vás rádi zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHD
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
755497
Celková plocha
1359m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - David Kolínský
David Kolínský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé