Sousedé
(1/9)
733 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:753176
Datum aktualizace:19. srpna 2022

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek k bydlení? V klidné lokalitě ale s výbornou dostupnosti do Karlových Varů či Ostrova? V tom případě věnujte pozornost této nabídce. Pozemek o rozloze 752 m2 Vám nabízíme ve vesnici Pulovice. Pozemek s panoramatickým výhledem na Krušné hory je dle územního plánu vhodný k výstavbě rodinného bydlení. V současné době je částečně vyklizený od náletových dřevin. Na pozemku se nachází základy původní zemědělské stavby a skružová studna. Odpady je nutno řešit ČOV. Elektřina v blízkém dosahu. Pro více informací a termín prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 VNa hranici pozemku
Zavedené inž. sítě
Kabelová TV
Zdroj vody
Studna kopanáVeřejný vodovod
ID nemovitosti
753176
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Miroslav Škurla
Miroslav Škurla
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé