Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
1 400 500 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
549 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Cena včetně právního servisu a provize RK., včetně provize RK
ID nemovitosti:635488
Celková plocha:2.549 m2
Datum vložení:11. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme prodej pozemku, který se rozkládá na okraji obce Vrskmaň. Nachází se v klidné okrajové části a nabízí nádherný výhled na hory a okolí. Jeho velká výměra Vám dává možnost naplno rozvinout fantazii a vybudovat si úžasné místo k bydlení či pouhé relaxaci. Voda a elektřina jsou na patě v dolní části pozemku, či je možnost rozvést z vedlejší budovy těsně přiléhající k horní hranici pozemku. Kanalizace se na pozemku nenachází. Pozemek je nyní veden jako ostatní plocha, avšak územním plánem určen jako plocha smíšená obytná, tedy vhodný i ke stavbě rodinného domu. Více informací Vám rádi poskytneme při osobní prohlídce. S financováním Vám také pomůžeme.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 VNa hranici pozemku
Zavedené inž. sítě
Kabelová TVPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
635488
Celková plocha
2549m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde