Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/3)
1 416 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
741 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:628443
Celková plocha:1.910 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro výstavbu rodinného domu na okraji obce Otaslavice v bezprostřední blízkosti lesa. Pozemek je o celkové rozloze 1910 m2. Na pozemku se nachází chata složena ze tří buněk (lze přikoupit - není součástí kupní ceny), kterou je možné využít jako zázemí pří výstavbě, popř. ji lze demontovat. Dále jsou zde ovocné stromy, vrtaná studna, přiveden elektrický proud. V plánu obce je vybudování zpevněné komunikace a veřejné kanalizace. Z obou stran je pozemek přístupný po obecní cestě. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Zdroj vody
Studna vrtaná
Střecha
Sedlový
ID nemovitosti
628443
Celková plocha
1910m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Josef Bystroň
Josef Bystroň
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde