Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/13)
1 350 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
474 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: + provize RK, bez provize RK
ID nemovitosti:628404
Celková plocha:2.847 m2
Datum vložení:16. dubna 2018
Datum aktualizace:3. srpna 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji lukrativní stavební pozemek o celkové ploše 2847 m2. Pozemek je schválen územním plánováním , a určeny jako stavební plocha k bydlení, stavbě rodinného domů, je přístupný přímo z místní komunikace, která je vedena v pasportu místních komunikací. Vyhledávaná lokalita s využitím cyklostezek vedoucích přes Ostravicí dál do Beskyd. V nedalekém okolí se nachází soutok Ostravice a Čeladenky. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžou naši specialisté Hypotečního centra. Cena k jednání.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
628404
Celková plocha
2847m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Radim Stašica
Radim Stašica
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde