Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:628404
Celková plocha:2.847 m2
Datum vložení:16. dubna 2018
Datum aktualizace:16. dubna 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 2847 m2. Pozemek sestává ze 3 parcel, jsou přístupné od centra města po státní silnici. Tyto pozemky jsou schválené územně - plánovací dokumentací města Frýdlantu nad Ostravicí určeny jako plochy bydlení - rodinné domy. Jsou vedeny v návrhu využití území, t.j. v plochách určených k zástavbě rodinným domkem. Pozemek je přístupný přímo z místní komunikace, která je v pasportu místních komunikací města Frýdlantu nad Ostravicí. Vyhledávaná lokalita s využitím cyklostezek vedoucích přes Ostravicí dál do Beskyd. V nedalekém okolí se nachází soutok Ostravice a Čeladenky. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžou naší specialisté Hypotéčního centra.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
628404
Celková plocha
2847m2
Foto - Radim Stašica
Radim Stašica
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.