Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/23)
2 310 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
385 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:618728
Celková plocha:6.000 m2
Datum vložení:22. února 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám rozsáhlé pozemky, v tuto chvíli ideální k developerskemu projektu, pro vystavění rodinných domů. K dispozici se nabízí cca 6000 m2, tedy ideální pro 6 parcel po 1000 m2. Příjezd k pozemku je obecní, asfaltový. Sítě jsou na hranici pozemku. Příjezd k jednotlivým domům pak lze vybudovat z obou stran (majitel je ochoten se na realizaci podílet). Dominantou je určitě výhled na Beskydy. Autobus, školka, hospůdky pár metrů pěšky, obchodní centrum 10 min. autem. Pro více informací a prohlídku kontaktujte makléře. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
618728
Celková plocha
6000m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde