Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
1 000 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
1.085 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:616115
Celková plocha:922 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Prodej pozemku včetně mobilheimu s možností celoročního užívání. Mobilhaim je zahrnut v celkové ceně nemovitosti. Pozemek je situován v centru klidné obce s dobrým přístupem z hlavní komunikace. Na pozemku jsou již zavedeny inženýrské sítě a mobilheim je připojen a to na vodovodní řad a elektrický proud. Plyn je na hranici pozemku. Kanalizace se právě buduje a aktuálně je řešena vlastní žumpou. Pozemek je zanesen v územním plánu jako stavební a je zde schválena stavba venkovského typu s maximální výškou 10 metrů. Pozemek je oplocen. Okolí je vhodné pro aktivní odpočinek a bývalý lom slouží jako přírodní koupaliště. Občanská vybavenost obce: MŠ, obchod, restaurace. Vzdálenost od Olomouce cca 20 km. Financování zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Kabelová TVPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
616115
Celková plocha
922m2
Foto - Mgr. Miloslava Líčková
Mgr. Miloslava Líčková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.