Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
986 811 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
1.029 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:615539
Celková plocha:959 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:31. května 2018

Popis nemovitosti

Prodej velice slunného, udržovaného pozemku pro výstavbu rodinného domu. Příjezd po asfaltové komunikaci a zpevněné ploše - celkem 138 m2 - která může být taky součástí prodeje. Podle přání kupujícího, je možné prodat pouze stavební parcelu samotnou bez příjezdové komunikace, na níž by zůstalo břemeno přejezdu pro majitele stavební parcely. Sítě jsou na hranici pozemku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
ID nemovitosti
615539
Celková plocha
959m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Naděžda Vorlová
Naděžda Vorlová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde