Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/9)
1 060 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
1.773 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:606429
Celková plocha:598 m2
Datum vložení:starší půl roku
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej stavebního svažitého pozemku o výměře 598 m2. Na pozemku stojí chata k rekonstrukci či k demolici. Pozemek v územním plánu na stavbu chaty, může se bydlet celoročně.
Pozemek se nachází v ulici Skopec (ve vlastnictví obce), která vychází jižním směrem z ulice Na Výhledu v k.ú. Brnky, v obci Zdiby. Ve vzdálenosti 100 metrů hospůdka a 2x sportovní hřiště. Jedná se o smíšenou lokalitu objektů individuální rekreace a samostatně stojících rodinných domů. Lokalita se nachází cca 1,5 km západně od obce Zdiby, se kterou netvoří souvislý sídelní celek. Dostupnost po zpevněné obecní cestě, dopravní návaznost na autobusovou dopravu je z centra obce.Ve Zdibech je základní občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku, více informací u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
Parkoviště
Příjezd
NezpevněnýZpevněný
Elektrický proud
230 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
ID nemovitosti
606429
Celková plocha
598m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - M&M reality holding a.s.
M&M reality holding a.s.
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi M&M reality holding a.s., Krakovská 1675/2 Praha, IČO: 27487768.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.