Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/4)
Pohled na východ
1 148 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:41860
Plocha pozemku:866 m2
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:16. dubna 2018

Popis nemovitosti

Stavební pozemek o ploše 866 m2 v mírném jižním svahu v obci Sýkořice, uprostřed CHKO Křivoklátsko s výhledem do údolí řeky Berounky. Pozemek se nachází na jihozápadním okraji obce s možností začít ihned stavět dle projektu, který je součástí prodeje. Sítě na pozemku: elektřina a obecní vodovod. Kanalizace bude svedena do jímky. V obci obchod, 2 restaurace, penzion. Základní škola ve Zbečně (1.-5. tř.). Odkaz na virtuální prohlídku ke zkopírování zde: https://www.nview.cz/vp/vp429/.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Ochrany a omezení
CHKO
ID nemovitosti
41860
Celková plocha
866m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Trejbal
Martin Trejbal
Zobrazit
kontakt
EVROPA realitní kancelář Kladno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde