Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/20)
...
nebyla stanovena
ID nemovitosti:1308242
Plocha pozemku:1.426 m2
Datum vložení:8. října 2018
Datum aktualizace:21. března 2019

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku pro výstavbu rodinného domu. Pozemek je orientován na jih na krásném vyvýšeném místě v lukrativní lokalitě nad městem obklopen zelení 2 největších zalesněných ploch města, lesa Lutovník a lesparku Hostibejk. Centrum města vzdálené cca 500 m vzdušnou čarou dosažitelné pěšky do 10 minut .
K pozemku je vybudována zcela nová asfaltová silnice s chodníky, parkovacími místy, veřejným osvětlením . Inženýrské sítě (voda , kanalizace a elektřina) jsou zakončeny přímo na pozemku.
Na stavbu RD je vydáno územní rozhodnutí. Více info na www.hostivit.cz., případně kontaktujte makléře. Ev. číslo: 621233. Bližší informace Vám sdělí Monika Plicková, MBA, 603 875 447, plickova@melnik1.dumrealit.cz

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Místní zdroj
ID nemovitosti
1308242
Celková plocha
1426m2

Poloha na mapě

Foto - Monika Plicková, MBA
Monika Plicková, MBA
Zobrazit
kontakt
Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde