Sousedé
(1/6)
Obrázek k zakázce č.: 686846
3 090 173 Kč
Přepočet na m2:
2.012 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize, další pozn.:Cena je uvedena včetně provize RK.
ID nemovitosti:686846
Plocha pozemku:1.536 m2
Datum aktualizace:8. listopadu 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám unikátní příležitost koupě pozemku v atraktivní lokalitě Kejžlice. Tento pozemek je ideální pro výstavbu Vašeho vysněného domova, díky své rozloze a poloze.
Popis pozemku:
Výměra: 19 m šíře x 78 m délka - orientačně
Tvar pozemku: obdélník
Celková rozloha: 1536 m²
Možnost stavby samostatně stojícího domu
Lokalita:
Kejžlice je malebná obec situovaná v srdci přírody, která nabízí klidný životní styl a pohodu. Okolní příroda a zelené prostředí poskytují ideální místo pro odpočinek a rekreaci. Kejžlice se nachází v blízkosti důležitých dopravních tepen, což umožňuje snadný a rychlý přístup do blízkých městských center, přesto však zachovává svou intimitu a klid venkovského prostředí.
Pozemek je umístěn v místě Kejžlic, což zaručuje snadnou dostupnost občanské vybavenosti, jako jsou školy, obchody a služby. Poblíž pozemku se nachází veškerá infrastruktura. To znamená, že elektřina, voda, kanalizace a plyn jsou již připraveny k připojení po vyřízení stavebního a územního rozhodnutí. Máme pro Vás také připraven report s vyjádřením existenci sítí a možnosti jejich napojení, podklady z územního plánu. Pokud máte o pozemek zájem, řekněte si o tento report, rádi Vám jej zašleme.
Jedinečnou výhodou tohoto pozemku je jeho poloha na konci, kde je malebný potok s názvem Pstružný. Zde si budete moci užívat zvuk bublající vody a vytvořit si svůj ráj klidu a relaxace. Můžete se těšit na procházky podél břehů potoka a prožívat příjemné okamžiky v přímém kontaktu s přírodou.
Kromě toho je v obci Kejžlice také několik krásných rybníků, které tvoří malebnou kulisu tohoto místa. Tyto rybníky jsou nejen esteticky příjemné, ale mohou také nabídnout možnosti pro rybaření.
Výhody pozemku:
Krásná lokalita s potokem Pstružným na konci pozemku
Blízkost několika krásných rybníků v obci
Snadná dostupnost k důležitým dopravním spojům
Blízkost občanské vybavenosti
Stávající stavba chaty pro zázemí
Nezmeškejte tuto skvělou příležitost k získání vlastního pozemku pro stavbu Vašeho domova v klidném a idylickém prostředí. Nechte si tuto jedinečnou nabídku a kontaktujte nás co nejdříve, abyste si zajistili svůj vysněný kus země v Kejžlicích.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Elektrický proud
Na hranici pozemku
Zavedené inž. sítě
Plyn
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
686846
Celková plocha
1536m2
Užitná plocha
1536m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Sylva Čadová
Sylva Čadová
Zobrazit
kontakt
ALVA REAL s.r.o.

© 2023 Sousedé