Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
Fotka 1
1 590 000 Kč
Spočítat hypotéku
Přepočet na m2:
1.067 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:269
Celková plocha:1.490 m2
Datum vložení:16. dubna 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

pozemek se stavebním povolením na rodinný dům u Benešova dovolujeme si nabídnout stavební parcelu se stavebním povolením na výstavbu rodinného domu v malé obci v těsné blízkosti Benešova a zámku Konopiště.Parcela je umístěna u vedlejší komunikace na polosamotě, v okolí jen dva rodinné domy a jinak výhled do okolí a absolutní klid.Parcela je obdélníkového tvaru, mírně svažitá, přístup z asfaltové komunikace. Zavedena elektřina, ostatní sítě nezavedeny.Součástí prodeje je stavební povolení a projektová dokumentace na dvoupodlažní rodinný dům o rozloze 135 s dipozicí 5+1. Dispozice či rozlohu domu lze změnit přepracováním dokumentace. projekt počítá s vrtanou studnou a septikem. Zajímavá investiční příležitost pro ty, kteří chtějí okamžitě stavět a nechtějí absolvovat zdlouhavé stavební řízení. Příjemné okolí a výborná dostupnost do Benešova, krásné bydlení v přírodě.

Základní údaje

ID nemovitosti
269
Celková plocha
1490m2

Poloha na mapě

Foto - Yveta Krajewska
Yveta Krajewska
Zobrazit
kontakt
Realitáři Plzeň SE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde