Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/7)
nebyla stanovena
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:STEP5393
Datum vložení:9. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Ostružná v malebném prostředí Jeseníků. Pozemek o celkové ploše 5460m2 leží na okraji obce a je přístupný z hlavní komunikace. Krásný, slunný pozemek, téměř v rovině, nedaleko od lyžařských vleků. Vhodný k výstavbě rekreačního nebo ubytovacího zařízení..
Dostupné IS: elektřina, kanalizace a obecní vodovod.

Základní údaje

ID nemovitosti
STEP5393

Poloha na mapě

Foto - Martin Štěpánek
Martin Štěpánek
Zobrazit
kontakt
ing. Martin Štěpánek - reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi ing. Martin Štěpánek - reality, Trnkova 84/827 Brno, IČO: 40968286.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.