Sousedé
(1/11)
8 627 200 Kč
Přepočet na m2:
7.772 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: cena včetně provize RK
ID nemovitosti:18465
Plocha pozemku:1.110 m2
Datum aktualizace:5. září 2023

Popis nemovitosti

Prodej pozemku pro stavbu rodinného domu na ulici Pod Skalkou. Pozemek p.č. 1962/105 s výměrou 1110 m2 je přibližně obdélníkového tvaru, ve dvou výškových úrovních. Je přístupný z nově vybudované komunikace, která slouží pouze jako přístupová cesta pro bydlící v této nově budované lokalitě rezidentního bydlení. Na hranici pozemku je přivedena elektřina, vodovod, plynovod, splašková a dešťová kanalizace. Příjezdová komunikace je kolaudována jako veřejně přístupná účelová komunikace s chodníky a veřejným osvětlením.

Dle regulačního plánu obce je na pozemku přípustná stavba pro bydlení a rodinnou rekreaci s výškovou regulací zástavby jednoho nadzemního podlaží a obytného podkroví se zastřešením sedlovou střechou se sklonem 35 - 45 stupňů. Střešní krytina skládaná taška, osvětlení podkroví střešními okny nebo střešními vikýři. Koeficient zastavění 0,4 (lze zastavět max.40 procent plochy pozemku).

Obec Ochoz u Brna leží na okraji CHKO Moravský kras v těsné blízkosti lesů, ve vzdálenosti 7 km od hranice městské části Brno - Líšeň.

Občanská vybavenost: Česká pošta, praktický lékař pro dospělé, ZŠ a MŠ v Ochozu u Brna, Lesní mateřská škola LESINKA, Restaurace Na kovárně, pension Ochozzerie, Bistro areál Svazarmu, Restaurace Verona, zájmové organizace Skaut, TJ.

Dostupnost IDS: autobus 201 Židenice nádraží - Jedovnice, autobus č. 210 Hostěnice - Bílovice nad Svitavou (žel. stanice).

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
18465

Poloha na mapě

Foto - Ing. Irena Pavlišová
Ing. Irena Pavlišová
Zobrazit
kontakt
FIEDLER REALITY s.r.o.

© 2023 Sousedé