Sousedé
(1/18)
N49702_11
1 150 000 Kč
Přepočet na m2:
958 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:N49911
Plocha pozemku:1.200 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi krásný, slunný pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu, případně rekreačního domu. Tento pozemek Vás svou výjimečnou polohou a atmosférou úplně okouzlí. Je velmi příjemně položený, celý v rovině, prosluněný po celý den a zajišťuje naprostý klid a soukromý. Má obdélníkový tvar a rozlohu 1 200 m2. Ze sítí je na hranici pozemku elektřina. Vodu a kanalizaci je potřeba řešit studnou a ČOV. Svou polohou a okolím je ideálním místem pro rodinné bydlení nebo jak jsme již psali, kdo hledá místo pro odpočinek na víkend a volné dny, toto místo je k tomu přímo stvořené. Všude je spousta zeleně, kousek od pozemku protéká menší potůček, velmi příjemný je i pohled na pasoucí se koně, kteří mají své ohrady hned přes cestu naproti pozemku. Království je hezká, upravená obec s malebným prostředím a krásnou okolní přírodou. Do Šluknova (kde je veškerá občanská vybavenost) jsou to 3 kilometry, Do Rumburku 10 km, do Prahy 130 km. Koupi tohoto pozemku Vám vřele doporučuji, neboť se opravdu jedná o krásné, čisté, klidné místo, jakých už dnes moc není.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
ID nemovitosti
N49911

Poloha na mapě

Foto - Mičková Michaela
Mičková Michaela
Zobrazit
kontakt
RELIA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé