Sousedé
(1/7)
1 275 000 Kč
Přepočet na m2:
351 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:N07082
Plocha pozemku:3.637 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Prodej pozemků p.č. 3127 a 3128 v k.ú. Podmokly. Pozemky se dle platného územní plánu nachází zóně BM – RD městského typu s přípustným využitím pro trvalé bydlení v rodinných domech a zahrádkářské kolonie.

K pozemkům bylo vydáno stavební povolení pro výstavbu rodinného domu. Upozorňujme, že pozemky se nachází území svahové nestability, v lokalitě sesuvného území. Při realizaci výstavby rodinného domu v roce 2018 došlo nevhodným stavebním řešením a špatným geologickým posudkem k nadměrnému odlehčení části pozemku, tím došlo k vytlačení spodní vody, která způsobila nestabilitu v podloží pozemku, která se projevila odtržením části nezpevněné krajnice přilehlé k pozemku. Stabilizace pozemku byla provedena na základě zpracovaného projektu. Tento projekt je k nahlédnutí v realitní kanceláři.

Za dodržení vhodných postupů lze postavit na pozemku lehkou stavbu např. dřevostavbu či rekreační domek. Na pozemku je vybudována nová přípojka elektřiny a vody, krásný výhled do okolí, zastávka MHD přímo u pozemku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
ID nemovitosti
N07082
Celková plocha
3637m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Martin Tonder
Martin Tonder
Zobrazit
kontakt
Vesta realitní kancelář, s.r.o.

© 2024 Sousedé