Sousedé
(1/11)
1 450 000 Kč
Přepočet na m2:
1.547 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize RK
ID nemovitosti:2153615881
Plocha pozemku:937 m2
Datum aktualizace:15. března 2024

Popis nemovitosti

Máte určitou vizi vlastního domova? Již dlouho hledáte pozemek, který by byl vhodný pro váš nový domov? A stále jste do dnešní doby nic nenašli? Tak teď neváhejte, protože mám pro vás následující nabídku, která vám pomůže vše vyřešit. Bez ohledu na to, zda jste mladá rodina hledající klidné bydlení nebo jednotlivec, který preferuje prostor pro sebe, tento pozemek nabízí ideální možnosti pro oba.

K prodeji je nyní pozemek o výměře 937 m² v obci Vracov, ul. Potoční. Je rovinatý a jeho šířka je přibližně 10,5 m. Vracov nabízí dokonalou kombinaci poklidného venkovského života s dostupností městské infrastruktury.

Město Vracov leží v rovinaté krajině mezi Strážnicí a Kyjovem. Ze severu však krajina pomalu stoupá, na svazích otočených k jihu se pěstuje vinná réva. Z jižní části je Vracov obklopen rozsáhlým lesem Doubravou. Ve městě žije něco přes 4500 obyvatel. Západně od Vracova se nachází jezero Rašelina. Severně od hlavní silnice se pak nacházejí habánské vinné sklepy.

Tento pozemek je zapsán jako orná půda, ale v územním plánu města Vracova je určen k zástavbě. Na pozemku je vedena elektřiny, voda, kanalizace a plyn jsou dostupné přes cestu.

Tato lokalita nabízí klidnou ulici v blízkosti centra, což je ideální pro ty, kteří hledají klidné prostředí pro svůj domov. Můžete si zde postavit samostatně stojící bungalov či patrový dům podle svých představ. Vše, ale důkladně konzultujte s příslušným stavebním úřadem.

Obec Vracov je dobře vybavena školou, školkou a obchody. Je zde i zdravotní péče, pošta, banka, koupaliště, kulturní zázemí, sběrný dvůr, autobusové i vlakové spojení umožňuje snadný přístup do širšího okolí a Město Kyjov je vzdáleno jen cca 15 km.

Nabízím vám jedinečnou příležitost spojit klid venkova s moderním bydlením. Nezmeškejte tuto šanci a začněte stavět svůj vlastní domov ve Vracově.
Kontaktujte mne. Těším se na vás.


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
Na hranici pozemku
ID nemovitosti
2153615881
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jana Kubíková
Jana Kubíková
Zobrazit
kontakt
Jana Kubíková

© 2024 Sousedé