Sousedé
1 074 400 Kč
Přepočet na m2:
1.343 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:59
Plocha pozemku:800 m2
Datum vložení:4. listopadu 2023

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout stavební pozemky v obci Hostovlice.

Tyto pozemky leží v intravilánu obce a můžete koupit 805m2 ale i 6 515m2 nebo různé varianty mezi tím, takže tato nabídka uspokojí zájemce o menší, i větší stavební parcely.

Zasíťování se právě řeší - obec má novou kanalizaci, vodovod a také je k dispozici plyn, se kterým ale budoucí projekt napojení pozemků nepočítá. Projekt a stavební povolení k přípojkám je součástí ceny, samotná realizace je na domluvě.
 
Hostovlice leží nedaleko Čáslavi nebo krásného zámku Žleby. Dobrá dopravní dostupnost je i do Pardubic, Kutné Hory nebo Chrudimi.
 
Autobusová doprava také slouží školním dětem a studující mládeži pro dopravu do škol. Do základních škol žáci dojíždějí převážně do Potěch, dále do Žlebů a Čáslavi. Studenti středních škol pak nejčastěji dojíždějí do Čáslavi nebo Kutné Hory.
 
Co se týče občanské vybavenosti, je v budově Obecního úřadu umístěna pobočka České pošty, která slouží i blízkému okolí, dále pak Koloniál Musil - obchod s potravinami, Velocentrála - obchod s koly a cyklistickými potřebami a dva autoservisy. U areálu bývalého Zemědělského družstva se nachází Mlékomat zásobovaný místním farmářem.
 
Místní hostinec, který je umístěn v areálu ČSCH hledá momentálně provozovatele.
 
V obci působí několik místních spolků, které pořádají různé sportovní či kulturní akce, jenž svým významem přesahují rámec obce. Český svaz chovatelů pořádá zimní výstavu králíků a holubů, Tělovýchovná jednota je mimo jiné pořadatelem tradičního maškarního průvodu, Sdružení dobrovolných hasičů pořádá mimo jiné každoroční stavění máje. Rovněž členové Mysliveckého spolku,kteří pečují o krajinu kolem Hostovlic a Hostovlické ženy jsou velmi aktivní ve své činnosti.
 
Volný čas mohou děti, ale i jejich rodiče trávit na dětském hřišti, kde kromě herních prvků je i asfaltové hřiště s basketbalovým košem. Pro příznivce kulatého míče se u Panského rybníka nachází fotbalové hřiště.

Základní údaje

ID nemovitosti
59
Celková plocha
800m2
Užitná plocha
800m2

Poloha na mapě

Foto - Jakub Kořínek
Jakub Kořínek
Zobrazit
kontakt
Apres reality

© 2024 Sousedé