Sousedé
(1/17)
4 095 000 Kč
Přepočet na m2:
2.795 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:289
Plocha pozemku:1.465 m2
Datum aktualizace:20. března 2024

Popis nemovitosti

Nabízím ke koupi lukrativní stavební pozemek v lázeňské obci Klimkovice, která je známá svým čistým vzduchem a rychlou dostupností do Ostravy.

Proč využít tuto jedinečnou nabídku?

- stavební parcela s výměrou 1.465 m2
- možnost zástavby až 30 % pozemku
- inženýrské sítě na hranici parcely
- vyjádření všech správců sítí

Klimkovice jsou vyhledávaným místem k bydlení pro své nezaměnitelné kouzlo. Lázeňské městečko má dobrou občanskou vybavenost a přitom je autem nebo autobusem rychle dostupná směr Ostrava a okolí. To láká rodiny s dětmi, které se nechtějí vzdát výhod velkoměsta, ale mají rádi klid a čistý vzduch.

Stavební pozemek, který nabízím ke koupi je snadno dostupný z obecní komunikace. Nachází se v části Hýlov na ulici Husova, která vede až do světoznámých lázní. Parcela má celkovou výměru 1.465 m2, inženýrské sítě jsou u pozemku a přes cestu v chodníku. K dispozici je elektřina, plyn i voda. Kanalizace je vybudována, ale z kapacitních důvodů se již nelze připojit. Splašky je nutné řešit ČOVkou se vsakem na pozemku. Veškeré vyjádření správců sítí máme k dispozici včetně rezervované kapacity na připojení vodovodní přípojky.

Dle územního plánu je zastavitelnost pozemku rodinným domem 30 %, to znamená 439 m2 zastavěné plochy. Maximální výška objektu jsou dvě podlaží s podkrovím. Díky tomu lze na pozemku postavit útulný malý dům nebo moderní luxusní vilu. Na vizualizaci, která je zasazena na pozemek vidíte dům v měřítku 1:1, získáte dokonalou představu o velikosti stavby, zahrady. bazénu nebo parkovacího stání.

V Klimkovicích najdeme dvě základní školy včetně sportovního zázemí, školku, polikliniku včetně lékárny, moderní supermarket Hruška, na dobré jídlo si můžete zajít do některé z místních restaurací a dobrý zákusek si dáte v cukrárně na náměstí. Pouhé 3 minuty od domu je autobusová zastávka, autobus vždy ráno míří směr Svinov-mosty. Od zastávky na náměstí odjíždějí autobusy celý den směr Výškovice a Vítkovice. Místo je jako stvořené na procházky nebo jízdu na kole.

Věřím, že Vás místo oslovilo stejně jako mě, pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat. Případně se budu těšit na prohlídce osobně.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
289

Poloha na mapě

Foto - Martin  Moravec
Martin Moravec
Zobrazit
kontakt
NEMOVISTO s.r.o.

© 2024 Sousedé