Sousedé
6 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně všech poplatků RK
ID nemovitosti:441
Plocha pozemku:4.849 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi skvěle situovaný stavební pozemek o výměře 4 849 m2 v obci Míčov-Sušice, která se nachází na okraji okresu Chrudim. Jedná se o výjimečnou investiční příležitost díky možnosti pozemek rozdělit na několik menších parcel, na kterých lze postavit několik rodinných domů za účelem následného prodeje s vysokým výnosem.

Pozemek se nachází na kraji obce v klidné lokalitě. K výletům do okolí vybízí například CHKO Železné hory nebo historické památky v Kutné hoře. Dopravní dostupnost je skvělá jak do Kutné hory, tak do Čáslavi, Chrudimi či Pardubic.

Pozemek je mírně svažitý a orientovaný na jižní stranu, díky čemuž máte na pozemku spoustu světla po celý den. Příjezdová cesta z ulice je dostatečně široká i pro větší automobily či stavební techniku, při rozdělení pozemku na několik menších parcel by se dala upravit na podílové vlastnictví mezi majitele parcel.

Zastavitelná plocha je 40 %. Na pozemku lze vystavět jednopodlažní dům s podkrovím, dále obchodní zařízení, veřejné stravování, malá ubytovací zařízení s kapacitou do 10 lůžek či drobná sportoviště a další. Bližší informace ke stavebním regulacím samozřejmě rádi poskytneme.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit za nejlepších tržních podmínek.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
441
Celková plocha
4849m2
Užitná plocha
4849m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Filip Jirků
Filip Jirků
Zobrazit
kontakt
Nyxus Reality s.r.o.

© 2023 Sousedé