Sousedé
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:433
Plocha pozemku:873 m2
Datum vložení:9. června 2024

Popis nemovitosti

Hledáte klidné místo pro výstavbu svého vysněného rodinného domu, ale v blízkosti většího města? Tak tento kompletně zasíťovaný, rovinatý pozemek v obci Zádub-Závišín je přesně pro Vás!
Parcela se nachází na klidném okraji obce, nedaleko golfového hřiště a zhruba 5 minut autem od Mariánských Lázní. K pozemkům vede asfaltová komunikace, která je dlouhá zhruba 100m a vede od hlavní silnice spojující Mariánské Lázně a Zádub-Závišín.

Dle územního plánu je pozemek charakterizován jako:"Bydlení vesnické - BV", kde je hlavní využití např. rodinné domy nebo bytové domy do dvou nadzemních podlaží s využitelným podkrovím. Maximální zastavěnost pozemku je 60% a maximální ozelenění pozemku je 30%.
Obrovskou výhodou polohy pozemku je i to, že hraničí pouze s dvěma pozemky a další zástavba, která by kazila krásný výhled do přírody není možná. Provize RK není zahrnuta v nabídkové ceně.
Pro více informací a případné domluvení prohlídky kontaktujte makléře. S financováním Vám ráda pomůže naše specialistka.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
433
Celková plocha
873m2
Užitná plocha
873m2

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Kydlíček
Lukáš Kydlíček
Zobrazit
kontakt
Smart platinum s.r.o.

© 2024 Sousedé