Sousedé
1 943 000 Kč
Přepočet na m2:
3.089 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: k jednání
ID nemovitosti:49
Plocha pozemku:629 m2
Datum aktualizace:15. května 2024

Popis nemovitosti

Unikátní stavební pozemek v Lipová-lázně Vaše budoucí domovské útočiště v Jeseníkách.
- Kamenný podklad pro Vaše bydlení.
Zahajte svou cestu k vytvoření vlastního snového domova na tomto půvabném stavebním pozemku o rozloze 629 m2 v srdci obce Lipová-lázně. S terénem přímo vybroušeným pro vaši vizi, se můžete těšit na jednoduchou a efektivní výstavbu. Tato rovinatá plocha otevírá nekonečné možnosti pro realizaci vašich nápadů a snů o bydlení.
- Ideální lokalita pro rodinný dům.
Dle platného územního plánu je tento pozemek určen pro and #34;plochy smíšené obytné and #34;, což znamená, že je připraven pro výstavbu rodinného domu, který bude dokonale zapadat do okolní venkovské zástavby. Tento pozemek není jen o bydlení; je o vytvoření skutečného domova.
- Výjimečné výhody:
- Klidná a harmonická lokalita: Lipová-lázně nabízí záznam klidu, který oceníte při relaxaci na terase nebo ve svém zeleném dvorku. Toto místo je ideální pro ty, kteří touží po odpočinku daleko od rušného městského života.
- Přírodní krása na dosah: Jesenická krajina je známá svou nádhernou přírodou a mnoha turistickými zajímavostmi. Tady můžete objevovat nové obzory a těšit se z venkovských procházek a outdoorových aktivit.
- Občanská vybavenost: Lipová-lázně nezůstává pozadu, co se týče občanské vybavenosti. Obec nabízí základní služby, jako je obecní úřad, škola, školka, obchody a kulturní dům. Všechno, co potřebujete, je v pohodlné blízkosti.
- Ekonomický pohled na investici:
1/ Lázeňský charakter obce Lipová-lázně: Jak již název naznačuje, Lipová-lázně jsou známé pro svůj lázeňský charakter. To znamená, že budete mít přístup k léčivým minerálním pramenům a tradičním lázeňským procedurám přímo ve vašem okolí.
2/ Blízkost okresního města Jeseník: Lipová-lázně jsou jen kousek od lázeňského města Jeseník, což znamená, že budete mít přístup k veškerým potřebným službám a zábavě. Navíc, blízkost k Polsku otevírá dveře k výhodným nákupům a kulturním zážitkům na druhé straně hranice.
3/ Perspektiva rozvoje regionu: Jesenický region má obrovský potenciál pro růst a rozvoj jako lázeňská a turistická destinace. S celoročním využitím a novými investicemi do infrastruktury, může být tato lokalita skvělým místem pro bydlení a investici.
4/ Uchování ceny nemovitosti: Investice do pozemku v této atraktivní lokalitě má potenciál růstu hodnoty v dlouhodobém horizontu. Uchováte si hodnotu své investice a můžete jištěně vykročit do budoucnosti.
5/ Skvělá investice v nejisté době: V nejistých časech je nemovitost jednou z nejspolehlivějších forem investice. Nákup tohoto pozemku je skvělou příležitostí pro dlouhodobé zhodnocení vašich finančních prostředků.

Nyní máte možnost změnit svůj sen o vlastním domově v realitu. Dejte nám vědět, jak Vám můžeme pomoci s touto jedinečnou příležitostí. Těšíme se na Vás a na možnost sdílet více informací o tomto úžasném pozemku a jeho potenciálu.

- Kontaktujte nás pro prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
49

Poloha na mapě

Foto - Vlastimil Dřímal
Vlastimil Dřímal
Zobrazit
kontakt
Vlastimil Dřímal

© 2024 Sousedé