Sousedé
(1/7)
Rezervace
2 390 000 Kč
Přepočet na m2:
1.946 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: V ceně nabídky jsou zahrnuty všechny poplatky za právní servis a provizi realitní kanceláře.
ID nemovitosti:9074
Plocha pozemku:1.228 m2
Datum aktualizace:14. února 2024

Popis nemovitosti

Představujeme Vám atraktivní pozemek o rozloze 1228 m². Pozemek je stavební parcela.
Fantazii se meze nekladou viz poslední fotka v galerii. Malý domeček? Vila? Zámek? Nebo jen rodinný dům? To vše je jen na vás, tento pozemek je vaše příležitost zhmotnit vaše dlouhodobé i krátkodobé sny, plány a cíle.

Pozemek je rovinatý s obdelníkovým tvarem, na pravé straně sousedí s již postaveným rodinným domem, z levé strany jej ohraničuje pole. Pozemek je snadno přístupný z obecní asfaltové komunikace. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku u cesty - plyn, elektřina, voda, kanalizace. Rozměry pozemku jsou 60 metrů délky a 20,5 metrů šířky. Pozemek je mimo záplavovou oblast.

Osek nad Bečvou se nachází mezi městy Přerov a Lipník nad Bečvou. Díky nádherné okolní přírodě a vybudovaným cyklostezkám se tato lokalita stala oblíbeným místem pro cyklisty. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní areál s umělým povrchem, dětské hřiště, pro vyznavače Petrova cechu také rybářský revír Jadran, na kterém je také možnost se okoupat. Dále v obci najdete knihovnu, kostel Povýšení sv. Kříže. Z další občanské vybavenosti je zde matriční, poštovní úřad, základní škola(1.-9.) a mateřská škola. Vesnice je dostupná autem, vlakem i autobusem, nejblíže pozemku se nachází železniční zastávka a autobusová zastávka ,,Osek nad Bečvou, restaurace Osečanka".

V ceně nabídky jsou zahrnuty všechny poplatky za právní servis a provizi realitní kanceláře. Zajišťujeme profesionální servis a nabídku možností financování tohoto pozemku.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat telefonicky.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
9074
Celková plocha
1228m2
Užitná plocha
1228m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lukáš Nesvadba
Ing. Lukáš Nesvadba
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Nesreality

© 2024 Sousedé