Sousedé
(1/19)
Jarní pohled
10 500 000 Kč
Přepočet na m2:
20.958 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:381404
Plocha pozemku:501 m2
Datum aktualizace:4. dubna 2024

Popis nemovitosti

Jste milovníci Krušných hor? Taky se Vám dostaly pod kůži? Už se nechcete jen vracet a hledáte vhodný pozemek pro výstavbu své chalupy? Někdo chce klid a druhý hledá hezké zázemí s kompletním komfortem. A ten najdete v nejvýše položené obci v Čechách s krásným názvem Boží Dar. Je pravda, že tady už volných parcel moc nenajdete, ale to neznamená, že se na Vás nemůže obrátit štěstí.
To štěstí spočívá v tom, že námi nabízená parcela je připravena ke stavbě. Bylo vydáno stavební povolení a stavba i započala díky přípravným stavebním pracím. Takže pokud záleží i na rychlosti dokončení stavby, budete mít všechna esa v rukávu. K dispozici máme kompletní stavební projekt, který počítá s pěti pokoji a deseti obyvateli. To je pro tento objekt výtečná zpráva. Budoucí chalupu budete moci využívat poměrně brzy, pokud se rozhodnete pokračovat se započatou stavbou. Pozemek není nikterak velký, evidovaná výměra 501 m2. Ale tady je příroda všude kolem Vás, ohromné množství volného prostoru. Předpokládám, že pěstovat plodiny či chovat hospodářská zvířata jste na Božím Daru neplánovali. Pro odlehčení inzerce to stačilo, a teď zase vážně.
Na smlouvání o ceně tady není prostor, nabídka je pevná a rád se s případným investorem pobavím o dalších záležitostech.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
381404
Celková plocha
501m2
Užitná plocha
501m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Viktor Klein
Viktor Klein
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

© 2024 Sousedé