Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena dohodou
ID nemovitosti:366646
Plocha pozemku:570 m2
Datum aktualizace:8. února 2024

Popis nemovitosti

Toužíte mít vlastní nemovitost v Krušných horách? A co takhle přímo v srdci Krušných hor. Město Boží Dar se nachází v nadmořské výšce 1028 m a je významným letním i zimním turistickým střediskem. Nedaleké lyžařské středisko Klínovec a Plešivec splní přání i náročným klientům. Místní sjezdové areály pak osloví začátečníky a děti. V letním období zvou na další atrakce. Spoustu turistických cest nadchnou cyklistu, běžce i chodce. Jedni se chtějí zničit, druzí kochat krásami hor. A právě zde, Vám v klidné části obce, na okraji plání, či romantické Ježíškovy cesty nabízíme stavební pozemek. Protože je na okraji obce s výhledem na vřesoviště a vrch Špičák, nestane se, že by před Vámi někdo postavil stavbu, která by vše zničila. Tady máte jistotu, že romantické výhledy budou patřit jen Vám. A to je snad nejpodstatnější a nejdůležitější informace.
Jak si stavbu budete koncipovat Vy, už bude jen na Vás. V sousedství žijí skvělí lidé, kteří Vám do značné míry mohou pomoc se začleněním do místního společenství Krušnohorců.
Na hranici pozemku, u již zhotovené asfaltové vozovky máte připravený pomníček s elektřinou. Dále je k dispozici připojení k místnímu vodovodu, kanalizaci a dalším inženýrským sítím.
Sám mám k Božímu Daru vřelý stav, a tak se tento prodej stává i srdcovou záležitostí. Rád Vás místem a okolím provedu a sdělím další potřebné informace. O ceně lze jednat a je na dohodě obou stran. Svou představu máme, Vy sdělte svou.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
366646
Celková plocha
570m2
Užitná plocha
570m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Viktor Klein
Viktor Klein
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

© 2024 Sousedé